Kurumsal

FİRMALARIMIZA SUNDUĞUMUZ HİZMETLERİMİZ

Anahtar Teslim Projeler

Yeni kurulum fabrika yerleşimi makine montajları yeni yardımcı makine ekipmanların tasarlanması makinelere ve sisteme uygun taşıyıcı ve karıştırıcı ayrıştırıcı silolama stoklama gerekli makine imalatının yapılması gibi işleri de firmamız başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

KONVEYÖRLER

360° Palet Çevirme Konveyörleri
Palet ürün istenilen yöne (sağa-sola-yukarı-aşşağı) çevirme konveyörleri istenilen derecelerde durdurma ve istenilen adet sayısına göre tur çevirme ve her türlü otomasyonlu (PLC-manuel-pnomatik-hidrolik) firmaların taleplerine uygun konveyörler taşıyıcılar yapılmaktadır.

Ağır Yük Konveyörleri
Bant olarak maden partiküllerini taşımada kullanılan bantlar ve genel olarak bant altında rulolu istasyonlar şeklinde düz rulo ve lastikli rulolar kullanılarak maden ve partikül ürünler aktarma yapılmaktadır. Zincir tahrikli olarak yüksek ve düşük ısılarda zincir tahrikli yüksek ısılarda curuf vs nakillerinde parçacık transferlerinde firmaların talepleri ve isteklerine göre yeni imalat projesi ve yedek parçalar üretilmektedir.

Bantlı Konveyörler
Bantlı konveyörler bir ürünün bir yerden başka bir yere taşınmasını sağlayan PVC ve kauçuk bantlardır, düz açılı yukarı aşağı dönüşlü aktarma organlarıdır.

Kovalı ve Götürücü Elevatörler
Kovalı elevatörler bir ürünü gıda partükül gibi ürünleri taşımada aktarmada yukarıya ve aşağıya aktarmada kullanılırlar elevatörler bantlı kovalı firmaların talepleri ve isteklerine göre tasarımlarını projesini yaparak imalatlarını yapmaktayız.

Modüler PVC Konveyörler
Genel gıda ve koli taşıma ve dolum hatlarında kullanılmaktadırlar modüler bantlar 180° u şekilde ve -s- olarak modüler oldukları için esnek şekil alabilmektedirler düz ve kıvrımlı yerlerde ve elevatör olarakta gıda üreticilerinin sık kullandıkları batlardır firmamızın yapmış olduğu bazı bant örneklerini görmektesiniz.

Özel Paslanmaz Çelik Örme Konveyörler
Genel olarak asitik ortamlarda ve fırın içi sıcak ürün taşımada ve soğutmalarında veya kurutmalarında sulu ortamlarda ürüne göre kullanılmaktadırlar firmaların istekleri ve taleplerine göre tasarlanarak imalatlarını yapmış olduğumuz bazı konveyörleri görmektesiniz.

Yön Değiştirme Konveyörleri
Düz istikamette aşağı yukarı asansörlü dönüşlü açılı ürün taşıma sağlarken diğer bir bant a veya konveyöre geçişini sağlayan sistemlerdir. Firmamızın imalatını yapmış olduğu bazı yön değiştirme taşıma organları fotoğrafları ektedir.

Özel Konveyör İmalatları
PVC veya bant dışında ürüne özel aktarma ve taşıma işlemi yapan konveyör veya taşıma sistemleridir firmaların talepleri ne taşıyacakları ürüne göre tasarlanmaktadır firmamızın imalatını yapmış olduğumuz bir kaç özel konveyör görmektesiniz.

Konveyör Yedek Parçaları
Konveyör imalatımızın yanı sıra müşterilerimizin yedek parça taleplerinde hemen yanlarındayız mevcut stok parçalarımız veya hemen imalat planına alıp en kısa zamanda firmaların ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz imalatın firmamız tarafından yapılsın veya yapılmasın her türlü konveyör yedek parça taleplerinde firmamızla irtibata geçebilirler.

AL-Enjeksiyon Pres Parçalar
“AL-Enjeksiyon Pres Parça” imalatımızda firmalarımızın talep ve isteklerine cevap vermekteyiz. Alüminyumda 5kg zamakta 7kg’a kadar imalat yapabilmekteyiz.

Eşanjör Boru Demeti Isıtıcı Soğutucu İmalatımız
Eşanjör boru demeti imalatlarımız metal ve bakır paslanmaz boru olarak firmaların kullanacakları yere göre  imalatlarını yapmaktayız.

Fkistürler
Firmamızın yapmış olduğu pnomatik hidrolik manuel kontrollü ve parça baglamalı fkistürleri görmektesiniz firmamız müşteri taleplerine ve hizmet alımlarına yönelik imalatlar yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Karıştırıcılar

Karıştırıcılar sıvı katı toz kimyasal karıştırıcılar homojenize olarak ürün odaklı tasarımlar ile firmaların taleplerine yönelik üretimler yapmaktadır. Ekte resimlerimiz mevcuttur.

Montaj Hatları
Firmamızın yapmış olduğu seri imalat firmalarının montaj hatlarını görmektesiniz firmamız müşterilerimizin talepleri ve isteklerine uygun montaj hatları yapmaktadır. (sanayi otomotiv endüstriyel elektronik beyaz eşya) firmalarımıza hizmet vermekteyiz.

Spiral Helezonlar
İmalatını yapmış olduğumuz spiral ürün götürücüler açılı ve düz olarak firmaların taleplerine ve isteklerine göre veya taşınacak ürüne göre tasarlanarak imal edilmektedir.

Özel Makineler

Özel makine imalatlarımızda firmaların talepleri ve isteklerine göre gerek firmaların gerek tarafımızdan projelendirilerek imalatları yapılmaktadır ekte imalatlarımız.

 Makine Yedek Parça

Makine imalatımızın yanında makine yedek parçası imalatlarımızda firmaların talepleri ve isteklerine cevap ve hizmet vermektedir.

Nano Makina Olarak Firmaların İşletmelerin Ve Fabrikalarımızın Yanında Yardımcı Bir Partner Olarak Üretim Süreçlerindeki Yükünü Hafifletmek İçin Kurulum İç Donanım Montaj Yedek Parça Temini Ve Ana Makine Üretimlerimiz Mühendislik Proje tedarik Danışmanlık Hizmetlerimiz İle İşletmelerin Yanındayız,

 • Özel Makine imalatı
 • Yardımcı Ekipmanlar imalat ve tedarik
 • Anahtar teslim projeler makine montaj hatları üretim gıda otomotiv ve fabrika kurulumu
 • firmaların talepleri doğrultusunda carbon steell ve paslanmaz malzeme temini
 • Özel vanalar bağlantı parçaları flanşlar borular çelik çekme paslanmaz ve çelik malz
 • İştigal Konumuzla İlgili Üretimlerimiz projelerimiz
 • Tesislerin Bakım İhtiyaçlarına Cevap Vermek İçin Tecrübeli Bakım Ekibimiz İle

İşletmelerin Bakım İhtiyaçlarını Belirli Duruş Sürelerinde Komple Anahtar Teslim Bakım Yedek Parçadan Tutun Montaja Parça Üretimine Kadar Personelimizin Planlamasıyla Kısa Sürelerde Yaparak Firmaların Yükünü Alarak İmalat Üretim Sanayiinde Yanlarında bir partner firma olarak hemen Yanı Başlarındayız

 • Konusunda Uzman Borulama Ustaları Petrol Kağıt Enerji Ambalaj Demir Çelik Gıda Otomotiv vb.
 • Mekanik Bakım Ustalarımız konveyör Motor Redüktör Parçalama Demir Çelik Enerji Özel Makineler vb.
 • Kaynak Ustalarımız Argon Gazaltı Oksijen Çubuk Kaynak Alüminyum Kaynak Plazma
 • Konusunda Uzman Makine Montaj Ekiplerimiz Deneyimli Kadromuzla
 • 20 TECRÜBELİ UZMAN USTA 30 MAKİNE YARDIMCISI VE BU SAYI KATLANABİLİR.
 • HİZMETLERİMİZDEN ÖRNEK RESİMLER AŞŞAGIDADIR.

Hakkımızda