Kurumsal

FÄ°RMALARIMIZA SUNDUÄžUMUZ HÄ°ZMETLERÄ°MÄ°Z

Anahtar Teslim Projeler

Yeni kurulum fabrika yerleÅŸimi makine montajları yeni yardımcı makine ekipmanların tasarlanması makinelere ve sisteme uygun taşıyıcı ve karıştırıcı ayrıştırıcı silolama stoklama gerekli makine imalatının yapılması gibi iÅŸleri de firmamız baÅŸarılı bir ÅŸekilde sürdürmektedir.

KONVEYÖRLER
 

360° Palet Çevirme Konveyörleri
Palet ürün istenilen yöne (saÄŸa-sola-yukarı-aÅŸÅŸağı) çevirme konveyörleri istenilen derecelerde durdurma ve istenilen adet sayısına göre tur çevirme ve her türlü otomasyonlu (PLC-manuel-pnomatik-hidrolik) firmaların taleplerine uygun konveyörler taşıyıcılar yapılmaktadır.

Ağır Yük Konveyörleri
Bant olarak maden partiküllerini taşımada kullanılan bantlar ve genel olarak bant altında rulolu istasyonlar ÅŸeklinde düz rulo ve lastikli rulolar kullanılarak maden ve partikül ürünler aktarma yapılmaktadır. Zincir tahrikli olarak yüksek ve düÅŸük ısılarda zincir tahrikli yüksek ısılarda curuf vs nakillerinde parçacık transferlerinde firmaların talepleri ve isteklerine göre yeni imalat projesi ve yedek parçalar üretilmektedir.

Bantlı Konveyörler
Bantlı konveyörler bir ürünün bir yerden baÅŸka bir yere taşınmasını saÄŸlayan PVC ve kauçuk bantlardır, düz açılı yukarı aÅŸağı dönüÅŸlü aktarma organlarıdır.

Kovalı ve Götürücü Elevatörler
Kovalı elevatörler bir ürünü gıda partükül gibi ürünleri taşımada aktarmada yukarıya ve aÅŸağıya aktarmada kullanılırlar elevatörler bantlı kovalı firmaların talepleri ve isteklerine göre tasarımlarını projesini yaparak imalatlarını yapmaktayız.

Modüler PVC Konveyörler
Genel gıda ve koli taşıma ve dolum hatlarında kullanılmaktadırlar modüler bantlar 180° u ÅŸekilde ve -s- olarak modüler oldukları için esnek ÅŸekil alabilmektedirler düz ve kıvrımlı yerlerde ve elevatör olarakta gıda üreticilerinin sık kullandıkları batlardır firmamızın yapmış olduÄŸu bazı bant örneklerini görmektesiniz.

Özel Paslanmaz Çelik Örme Konveyörler
Genel olarak asitik ortamlarda ve fırın içi sıcak ürün taşımada ve soÄŸutmalarında veya kurutmalarında sulu ortamlarda ürüne göre kullanılmaktadırlar firmaların istekleri ve taleplerine göre tasarlanarak imalatlarını yapmış olduÄŸumuz bazı konveyörleri görmektesiniz.

Yön DeÄŸiÅŸtirme Konveyörleri
Düz istikamette aÅŸağı yukarı asansörlü dönüÅŸlü açılı ürün taşıma saÄŸlarken diÄŸer bir bant a veya konveyöre geçiÅŸini saÄŸlayan sistemlerdir. Firmamızın imalatını yapmış olduÄŸu bazı yön deÄŸiÅŸtirme taşıma organları fotoÄŸrafları ektedir.

Özel Konveyör Ä°malatları
PVC veya bant dışında ürüne özel aktarma ve taşıma iÅŸlemi yapan konveyör veya taşıma sistemleridir firmaların talepleri ne taşıyacakları ürüne göre tasarlanmaktadır firmamızın imalatını yapmış olduÄŸumuz bir kaç özel konveyör görmektesiniz.

Konveyör Yedek Parçaları
Konveyör imalatımızın yanı sıra müÅŸterilerimizin yedek parça taleplerinde hemen yanlarındayız mevcut stok parçalarımız veya hemen imalat planına alıp en kısa zamanda firmaların ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz imalatın firmamız tarafından yapılsın veya yapılmasın her türlü konveyör yedek parça taleplerinde firmamızla irtibata geçebilirler.

AL-Enjeksiyon Pres Parçalar
“AL-Enjeksiyon Pres Parça” imalatımızda firmalarımızın talep ve isteklerine cevap vermekteyiz. Alüminyumda 5kg zamakta 7kg’a kadar imalat yapabilmekteyiz.

EÅŸanjör Boru Demeti Isıtıcı SoÄŸutucu Ä°malatımız
EÅŸanjör boru demeti imalatlarımız metal ve bakır paslanmaz boru olarak firmaların kullanacakları yere göre  imalatlarını yapmaktayız.

Fkistürler
Firmamızın yapmış olduÄŸu pnomatik hidrolik manuel kontrollü ve parça baglamalı fkistürleri görmektesiniz firmamız müÅŸteri taleplerine ve hizmet alımlarına yönelik imalatlar yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Karıştırıcılar

Karıştırıcılar sıvı katı toz kimyasal karıştırıcılar homojenize olarak ürün odaklı tasarımlar ile firmaların taleplerine yönelik üretimler yapmaktadır. Ekte resimlerimiz mevcuttur.

Montaj Hatları
Firmamızın yapmış olduÄŸu seri imalat firmalarının montaj hatlarını görmektesiniz firmamız müÅŸterilerimizin talepleri ve isteklerine uygun montaj hatları yapmaktadır. (sanayi otomotiv endüstriyel elektronik beyaz eÅŸya) firmalarımıza hizmet vermekteyiz.

Spiral Helezonlar
Ä°malatını yapmış olduÄŸumuz spiral ürün götürücüler açılı ve düz olarak firmaların taleplerine ve isteklerine göre veya taşınacak ürüne göre tasarlanarak imal edilmektedir.

Özel Makineler

Özel makine imalatlarımızda firmaların talepleri ve isteklerine göre gerek firmaların gerek tarafımızdan projelendirilerek imalatları yapılmaktadır ekte imalatlarımız.

 Makine Yedek Parça

Makine imalatımızın yanında makine yedek parçası imalatlarımızda firmaların talepleri ve isteklerine cevap ve hizmet vermektedir.

Nano Makina Olarak Firmaların Ä°ÅŸletmelerin Ve Fabrikalarımızın Yanında Yardımcı Bir Partner Olarak Üretim Süreçlerindeki Yükünü Hafifletmek Ä°çin Kurulum Ä°ç Donanım Montaj Yedek Parça Temini Ve Ana Makine Üretimlerimiz Mühendislik Proje tedarik Danışmanlık Hizmetlerimiz Ä°le Ä°ÅŸletmelerin Yanındayız,

Özel Makine imalatı
Yardımcı Ekipmanlar imalat ve tedarik
Anahtar teslim projeler makine montaj hatları üretim gıda otomotiv ve fabrika kurulumu
firmaların talepleri doğrultusunda carbon steell ve paslanmaz malzeme temini
Özel vanalar baÄŸlantı parçaları flanÅŸlar borular çelik çekme paslanmaz ve çelik malz
Ä°ÅŸtigal Konumuzla Ä°lgili Üretimlerimiz projelerimiz
Tesislerin Bakım Ä°htiyaçlarına Cevap Vermek Ä°çin Tecrübeli Bakım Ekibimiz Ä°le
Ä°ÅŸletmelerin Bakım Ä°htiyaçlarını Belirli DuruÅŸ Sürelerinde Komple Anahtar Teslim Bakım Yedek Parçadan Tutun Montaja Parça Üretimine Kadar Personelimizin Planlamasıyla Kısa Sürelerde Yaparak Firmaların Yükünü Alarak Ä°malat Üretim Sanayiinde Yanlarında bir partner firma olarak hemen Yanı BaÅŸlarındayız

Konusunda Uzman Borulama Ustaları Petrol Kağıt Enerji Ambalaj Demir Çelik Gıda Otomotiv vb.
Mekanik Bakım Ustalarımız konveyör Motor Redüktör Parçalama Demir Çelik Enerji Özel Makineler vb.
Kaynak Ustalarımız Argon Gazaltı Oksijen Çubuk Kaynak Alüminyum Kaynak Plazma
Konusunda Uzman Makine Montaj Ekiplerimiz Deneyimli Kadromuzla
20 TECRÜBELÄ° UZMAN USTA 30 MAKÄ°NE YARDIMCISI VE BU SAYI KATLANABÄ°LÄ°R.
HÄ°ZMETLERÄ°MÄ°ZDEN ÖRNEK RESÄ°MLER AŞŞAGIDADIR.